אם הגעתם להחלטה כי אתם מעוניינים בחדר שינה חדש, כדאי לקרוא מאמר זה.
אם אתם תוהים לגבי אביזרי הריהוט שכדאי לכם לרכוש על מנת לעצב את חדר השינה, נאמר לכם כי שידות, קומודה, מראה וארונות, הם פריטי הריהוט להם אתם זקוקים על מנת להרגיש שחדר השינה ביתי ומיוחד.

תעודת זהות של פריטי ריהוט לחדר שינה
· שידות קומודה- אם עד כה תהיתם מהי קומודה, נוכל לספר לכם כי מדובר בפריט ריהוט פונקציונאלי המשמש רבים מאיתנו בחדרי שינה.
קומודה היא למעשה שידה גדולה של מגירות המספקת פתרון אסתטי, ופונקציונאלי לאחסון בגדים. כמו כן, רבים רוכשים קומודה למטרת אחסון פרטי ההלבשה התחתונה שלהם.
אנשים רבים מודעים לעובדה כי קומודה יכולה לשנות או להוסיף מבחינת ההיבט העיצובי לחדר השינה, ולכן הם ממקמים אותה לעיתים מול המיטה ובמיקום מרכזי ושמים עליה ספרים, תמונות, מזכרות או פריטי עיצוב כמו וזה עם פרחים ועוד. ישנן נשים המעדיפות קומודה שתשמש אותם כשידת איפור ותולים מעליה מראה.
חשוב לבחור בסוג ספציפי של קומודה שתתאים לצרכים שלכם אם מבחינת גודל המגרות, חלוקת המגרות וכמובן עיצוב הקומודה וחומר הגלם ממנה היא עשויה.
קומודה היא פריט דקורטיבי בחדר השינה.
· שידות- אמנם רובינו מורגלים לכך ששידות ממוקמות בשתי צידי המיטה ובהם ניתן לאחסן ספרים ושאר פריטים חיוניים לשינה ואף לקבע עליהם תאורה מתאימה.
כיום, ניתן גם לבחור בשידות אשר לא יחוברו ישירות למיטה ויהפכו את חדר השינה שלכם למיוחד. דוגמא לשידות אלו הן: שידות דקורטיביות בסגנון חדשני העשויות מזכוכית ומתכת בצבעים שונים, שידות בעיצוב דמויי עור ועוד.
· ארונות- אלו עוזרים לקבע את סגנונו של חדר השינה ורבים מעדיפים לבחור בארונות מאותו חומר גלם או מציפוי של אותו חומר גלם המרכיב את המיטה ואת השידות.
כיום, ניתן למצוא סט של חדרי שינה שבהם הארונות מותאמים לשאר פריטי הריהוט, או לבחור מתוך ההיצע הנרחב, ארונות מסוגים וגדלים שונים.
· מראה- פריט זה חייב להיבחר לאחר שהחלטתם היכן אתם מתכננים למקם אותו ומהי המטרה המרכזית שלו בחדר שינה.
ישנן מראות שיתלו מעל קומודה איפור ואילו מראות אחרות, יהיו מראות עצמאיות התלויות במרכז החדר על הקיר.

החבילה המושלמת עבורכם
ישנם אנשים המעדיפים חדר שינה אקלקטי ולכן הם בוחרים כל פריט בנפרד, מאידך ישנם אלו אשר מעוניינים בסט שלם של חדר שינה הכולל מיטה, מזרון, קומודה, שידות, מראה וארונות.
ישנם אנשים המעדיפים לרכוש פריטים באופן אקלקטי ולסגנן את חדר השינה בהתאם לאופי המיוחד של הבית, אך קחו בחשבון כי בחירת חבילת ריהוט לחדר השינה, מאגדת יתרונות רבים: בדרך כלל עלות סט חדר שינה נמדד במחיר נמוך יותר מאשר רכישת כל פריט בנפרד.
כמו כן, החנויות פותרות לכם זמן ובעיה של התאמת פריט אחד לשני, בכך שהן מציעות לכם קומודה, ארונות ופריטי ריהוט נוספים העשויים מחומרים גלם המשתלבים בהרמוניה האחד עם השני כסט.