החדר בו אנו ישנים חשוב לאין שיעור. על פי רוב חדר השינה הוא מקום המבטחים שלנו, בו אנו יכולים למצוא את השקט והשלווה אחרי יום עבודה מייגע, אחרי הטיפול המסור בילדים ובכלל. על מנת שחדר השינה אכן יהווה עבורנו מקום מפלט, עלינו לעצב אותו בהתאם לשיקול דעתנו ובהתאם להעדפותינו האישיות באשר לעיצוב.
מעבר לשהות המפנקת בחדר השינה בשעות בהן אנו ערים, חדר זה מהווה עבורנו מקום שינה בו אנו אוגרים אנרגיות לקראת יום המחר, ועל כן עלינו להשקיע מחשבה וממון גם ברכישת המיטה, המזרון, השידות , ארון הבגדים ועוד.
חדרי שינה מעוצבים- צבעי החדר
גיבוש אופיו העיצובי של חדר השינה הוא אחד ההכרעות החשובות ביותר. על מנת לגבש אופי זה, עליכם לקחת בחשבון את הצבעים שישלטו בחדר השינה. משום שחדר השינה הוא החדר בו אתם תמצאו את השלווה לה אתם מייחלים בכל סוף או תחילת יום, עליכם לבחור בצבעים בהתאם בין אם אלו צבעי שמנת, וורוד או כחול בהיר וזאת על מנת שתצליחו להשיג לכם את השלווה הנדרשת.
אם אין אתם רוצים בצבעים הסטנדרטים וה"משעממים" , אתם תמיד יכולים להוסיף בחלק מהחדר צבעים אחרים כהים יותר לרבות חום וכדומה. הנטייה על פי רוב היא לבחור קיר אחד קטן יחסית ביחס לשאר הקירות בחדר, או לבחור בחלק קטן מקיר אחר, ולהתחיל להשתולל איתו ולעשות ככל העולה על רוחכם.
אם אין אתם יודעים באילו צבעים לבחור, עצמו את העיניים ונסו לדמיין את החדר וכיצד הייתם רוצים שהוא יראה או לחילופין היעזרו בבעל מקצוע מוביל בתחומו אשר יסייע לכם בבחירת הצבעים.
חדרי שינה מעוצבים- ציוד לחדר השינה
בחירת הציוד בחדר השינה תעשה בהתאם שיקול דעתכם, זה יכול להיות ריהוט סטנדרטי כגון: מיטה, מזרן, ארון בגדים, שידה, מראה, או לחילופין הינכם יכולים לבחור לעצמכם את הריהוט בהתאם לפונקציונאליות ולאורך החיים אותו אתם מנהלים.
לאחר שקבעתם איזה סוג ריהוט אתם רוצים לרכוש לעצמכם, זה הזמן להרכיב אותו, בין אם אתם בוחרים ריהוט מודרני, ריהוט עתיק, או ריהוט מסורתי. לעיתים ניתן להסתפק בריהוט מסגנון אחד לרבות מודרני, אך פעמים רבות הינכם יכולים לשלב בין כל הסגנונות ולגבש לכם חדר שינה מרהיב ביופיו אשר ישרה עליכם נוחות ושלווה בכל יום, בין אם זה בתחילתו או בסופו.
חדרי שינה מעוצבים- טווח מחירים
העובדה שהחלטתם לרכוש לעצמכם חדר שינה מעוצב, אינה מצביעה על כך שאתם צריכים להתפשר על החדר משום המחיר. בוודאי תופתעו ותשמחו לשמוע כי אנו מציעים חדרי שינה מעוצבים רבים, במחירים משתלמים אשר שווים לכל כיס. בנוסף, ההמלצה היא לשקול רכישת מערכות חדרי שינה אשר מבטיחות לכם את כל פרטי הריהוט במחירים משתלמים ובעיצוב מושלם.